Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos kolektyvas atsisveikino su direktoriaus pavaduotoju

2019-02-08

2019 m. vasario 7 d. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos kolektyvas atsisveikino ir išlydėjo ilgametį įstaigos darbuotoją, einantį direktoriaus pavaduotojo pareigas Tomą Bartninką.

Nuoširdžius padėkos, sveikinimų ir palinkėjimų žodžius tarė įstaigos vadovybė, bei gausiai susirinkę bendradarbiai.

Pareigūnas buvo ne kartą skatintas padėkomis už atsakingumą, nepriekaištingą ir sąžiningą tarnybinių pareigų vykdymą bei Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisijoje labai gerus darbo rezultatus.

Tomui Bartninkui įteikti Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos žinybinis ir garbės ženklas už nepriekaištingą tarnybą.

Tomas Bartninkas Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje pradėjo dirbti nuo 2004 m. spalio 1 d. 3-iuose pataisos namuose Apsaugos ir priežiūros skyriaus vyresniojo prižiūrėtojo pareigose, 2005 m. kovo 2 d. 3-iuose pataisos namuose Administracijos reikalų skyriaus viršininko, 2006 m. gegužės 17 d. direktoriaus pavaduotojo pareigose. 2011 m. vasario 1 d. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Apsaugos skyriaus viršininko pareigose ir tų pačių metų vasario 21 d. perkeltas į direktoriaus pavaduotojo pareigas iki išėjimo iš tarnybos dienos.

Dirbdamas šiose pareigose tinkamai vykdė jo pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas, pasižymėjo kompetencija, atsakomybe, pareigingumu. Vadovybės ir bendradarbių vertintas už profesionalumą, intelektualumą, draugiškumą, pozityvumą, asmenines ir dalykines savybes.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos direktorius Dainius Sušinskas padėkojo pareigūnui už sąžiningą tarnybą, palinkėjo prasmingų veiklų naujame gyvenimo etape, kad norai ir svajonės vestų pirmyn gyvenimo keliu bei įteikė atminimo dovaną.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. vasario 8 d. 10:58
 

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos