Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos kolektyvas atsisveikino su ilgamečiais įstaigos darbuotojais

2019-01-31

2019 m. sausio 31 d. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos kolektyvas pagerbė ir išlydėjo ilgamečius įstaigos darbuotojus: laikinai einantį 1 sektoriaus Apsaugos ir priežiūros skyriaus viršininko pareigas Stasį Cviliką, laikinai einantį 2 sektoriaus Resocializacijos skyriaus viršininko pareigas Artūrą Janušauską į pensiją ir Buhalterinės apskaitos skyriaus ekonomistę Vilmą Keršytę.

Nuoširdžius padėkos, sveikinimų ir palinkėjimų žodžius tarė įstaigos vadovybė, bei gausiai susirinkę bendradarbiai.

Pareigūnai už atsakingumą, stropumą ir nepriekaištingą tarnybinių pareigų vykdymą bei ilgametę tarnybą buvo ne kartą skatinami padėkomis.

Stasiui Cvilikui įteiktas Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Apsaugos, priežiūros ir įskaitos skyriaus pasižymėjimo žinybinis ženklas „Tavo garbė – gera tarnyba“ už pasiektus puikius darbo rezultatus. Stasys Cvilikas vidaus tarnyboje pradėjo dirbti nuo 1992 m. balandžio 10 d., o tarnybą Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje pradėjo nuo 2003 m. sausio 4 d. Per ilgus tarnybos įstaigoje metus ėjo įvairias – 2-uose pataisos namuose Apsaugos ir priežiūros skyriaus viršininko pavaduotojo, Skyriaus viršininko, laikinai perkeltas į Direktoriaus pavaduotojo, 2018 m. rugpjūčio 13 d. perkeltas į laikinai einančio 1-ojo sektoriaus Skyriaus viršininko pareigas. Šiose pareigose dirbo iki išėjimo iš tarnybos dienos. Vadovybės ir bendradarbių vertintas už darbštumą, profesionalumą bei atsakingai atliktas savo pareigas, kolegų – draugiškumą, pozityvumą ir puikų humoro jausmą.

Artūras Janušauskas vidaus tarnyboje dirbo nuo 1996 m. spalio 21 d., o Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje tarnybą pradėjo 2003 m. liepos 1 d. 3-iuose pataisos namuose Apsaugos ir priežiūros skyriaus viršininko pavaduotojo pareigose. Taip pat ėjo įvairias pareigas – Apsaugos ir priežiūros skyriaus viršininko, Direktoriaus pavaduotojo. Nuo 2011 m. vasario 1 dienos 3-io sektoriaus Socialinės reabilitacijos skyriaus viršininko pareigose, nuo 2016 m. birželio 29 d. 1-o sektoriaus Socialinės reabilitacijos skyriaus viršininko pareigose, o 2018 m. rugpjūčio 13 d. perkeltas laikinai eiti 2-o sektoriaus Resocializacijos skyriaus viršininko pareigas iki išėjimo iš tarnybos dienos. Vadovybės vertintas už nepriekaištingą ir sąžiningą tarnybą bei Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisijoje labai gerus darbo rezultatus. Kolegos gerbė jį už asmenines ir dalykines savybes.

Vilma Keršytė, dirbusi įstaigoje beveik 35 metus, 1984 m. rugsėjo 4 d. pradėjo dirbti Komunalinio ūkio tarnybos ekonomiste, o nuo 2011 m. vasario 1 d. Buhalterinės apskaitos skyriaus ekonomistės pareigose iki išėjimo iš darbo. Pasižymėjo pasišventimu darbui: puikiai vykdė savo pareigas, neskaičiavo darbo valandų, nuolat siekė pačio geriausio rezultato, tobulėjo pati ir visada padėdavo kitiems. Kolegų mėgstama už intelektualumą, malonų būdą, sąmojingumą.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos direktorius Dainius Sušinskas padėkojo pareigūnams už sąžiningą tarnybą, palinkėjo sveikatos ir išreiškė viltį, kad jie ir toliau sieks prasmingų tikslų, o sėkmė bus nuolatinis jų gyvenimo palydovas.

 


 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. sausio 31 d. 16:00
 

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos