Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos kolektyvas atsisveikino su laikinai ėjusiu Kriminalinės žvalgybos skyriaus viršininko pareigas Mariumi Dainausku

2019-09-27

2019 m. rugsėjo 26 d. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos kolektyvas atsisveikino ir išlydėjo laikinai ėjusį Kriminalinės žvalgybos skyriaus viršininko pareigas Marių Dainauską.

Nuoširdžius padėkos žodžius už pagalbą tarė įstaigos vadovybė, bei susirinkę bendradarbiai.

Pareigūnas buvo ne kartą skatintas padėkomis už gerus darbo rezultatus, o už nepriekaištingą tarnybinių pareigų vykdymą Mariui Dainauskui įteikti Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos žinybiniai ženklai už nepriekaištingą tarnybą.

2019 m. sausio 23 d. esant tarnybiniam būtinumui Marius Dainauskas iš Alytaus pataisos namų buvo perkeltas į Pravieniškių pataisos namus-atvirąją koloniją ir iki išėjimo dienos laikinai ėjo Kriminalinės žvalgybos skyriaus viršininko pareigas.

Dirbdamas šiose pareigose tinkamai vykdė jo pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas, pasižymėjo kompetencija, atsakomybe, pareigingumu. Vadovybės ir bendradarbių vertintas už profesionalumą, intelektualumą, draugiškumą, pozityvumą, asmenines ir dalykines savybes.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos direktorius Dainius Sušinskas padėkojo už bendrą darbą, pagalbą įstaigai sunkiu laikotarpiu, dalijimąsi patirtimi ir informacija bei viso Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos kolektyvo vardu palinkėjo sėkmės ir prasmingų veiklų tolimesniame gyvenimo etape.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. rugsėjo 27 d. 10:52
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos