Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Informacinių technologijų skyriaus specialistą.

Naujienos

Pravieniškių kalėjimuose apsilankė Kauno arkivyskupas

2023-05-03

Rumšiškių parapiją lankęs Kauno arkivyskupas Kęstutis Kėvalas su delegacija aplankė ir Pravieniškėse esančius Lietuvos kalėjimų tarnybos kalėjimus ir susitiko su jų administracija.

 

Susitikimo metu buvo pasidalinta nuomonėmis, įspūdžiais ir gerąja praktika dėl daugelį metų vykdomo bendradarbiavimo tarp Kauno arkivyskupijos ir pataisos įstaigų.

 

Pravieniškių 1-ojo ir 2-ojo kalėjimų Resocializacijos skyrių vadovai Dainius Čekauskas ir Rolandas Bieliūnas išsamiai pristatė vykdomas resocializacijos priemones nuteistiesiems ir pabrėžė neabejotiną Katalikų bažnyčios ir dvasininkų vaidmenį nuteistųjų pataisos procese, keičiant vertybines nuostatas teigiama linkme bei svarbą nuteistiesiems, nubrėžiant kitokio gyvenimo kelio galimybes.

 

Kalbėta apie tolesnę Rumšiškių senelių globos namų globą bei pagalbą organizuojant metines šventes senoliams bei kitais atvejais. Svečiai domėjosi, kokios yra sąlygos toliau vykdyti dvasinį nuteistųjų ugdymą ir sielovadą po įvykdytos bausmių vykdytos sistemos pertvarkos.

 

Kartu su arkivyskupo delegacija dalyvavo ir nuteistųjų resocializacijoje aktyviai veikiantys dvasininkai bei Rumšiškių parapijos klebonas Gintautas Rumševičius. Jie taip pat išsakė savo lūkesčius dėl bendradarbiavimo su abiem Pravieniškių kalėjimais ateityje.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2023 m. gegužės 3 d. 14:18