Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Informacinių technologijų skyriaus specialistą.

Naujienos

Policijos pareigūnė pasakojo nuteistiesiems apie savo tarnybą

2023-03-24

Lietuvos kalėjimų tarnybos Pravieniškių 1-ojo kalėjimo Resocializacijos skyriaus specialistė kartu su nuteistaisiais, atliekančiais bausmę atviro ir pusiau atviro tipo bausmės atlikimo vietoje, dalyvavo Pravieniškių bibliotekoje vykusiame susitikime su Kaišiadorių rajono bendruomenės policijos pareigūne Neringa Perlyte – Alioniene.

 

Toks susitikimas ir pokalbis organizuotas siekiant padėti nuteistiesiems geriau integruotis į visuomenę, praplėsti savo žinias, susipažinti su policijos darbu. Policijos pareigūnė pasakojo apie tai, kad Lietuvos policijos šūkis „Ginti. Saugoti. Padėti.” yra ne tik skambūs žodžiai, bet tai yra tikroji policijos misija. Ginti – žmogaus teises ir laisves, saugoti – visuomenę ir valstybę, padėti – žmogui, šeimai ir bendruomenei.

 

Pareigūnė kalbėjo apie savo tarnybos policijoje patirtį, kaip atrodo jos darbo diena, supažindino su policijoje naudojamomis specialiosiomis priemonėmis, kokia specializuota įranga yra policijos automobilyje. Apžvelgė pareigūnų ir bendruomenių bendrą veiklą gyventojų saugios aplinkos užtikrinimo, saugios kaimynystės kūrimo, smurto artimoje aplinkos mažinimo, saugaus eismo užtikrinimo klausimais, pasidžiaugė, kad vyksta glaudus bendradarbiavimas su gyventojais. Be to, nuteistieji dalyvavo ir savo žinias išbandė viktorinoje.

 
 
Informacija atnaujinta 2023 m. kovo 24 d. 10:05