Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Pirmojo sektoriaus pareigūnai lankėsi Panemunės senelių namuose

2019-11-08

Puoselėjant bendrystės tradicijas su socialiniu partneriu „Panemunės senelių namais“ ir vykdant bendradarbiavimo sutartį, š. m. lapkričio 7 d. Pirmojo sektoriaus Resocializacijos skyriaus viršininkas Arūnas Leonavičius ir vyriausioji specialistė Daiva Čiurinskienė, kartu su ilgamete Asociacijos „Kelias į laimę“ projekto „Harmonija muzikoje ir dvasioje“ vadove Gene Janavičiene lankėsi Panemunės senelių namuose. Šiuose senelių namuose gyvena apie 70 senelių, su kuriais dirba ir juos prižiūri virš 50 socialinių darbuotojų.

Resocializacijos skyriaus viršininkas tarė pasveikinimo žodį, papasakojo apie pataisos įstaigos darbo specifiką, apie tai koks pataisos namų administracijos darbo indėlis ruošiant nuteistuosius grįžimui į visuomenę bei juos integruojant į darbo rinką bei įteikė šių namų gyventojams saldžiąsias vaišes.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame, Antrajame ir Trečiajame sektoriuose jau septynerius metus vykdydama unikalų nuteistiesiems skirtą muzikinį projektą „Harmonija muzikoje ir dvasioje“ vadovė papasakojo apie savo savanorystę ir darbinę patirtį pataisos įstaigoje, tiesioginį darbą su nuteistaisiais, apie siekimą pagerinti jų socialinės reabilitacijos sąlygas, psichologinį mikroklimatą, dvasingumą, kultūrinį bei muzikinį išprusimą.

Genė Janavičienė susirinkusiesiems senoliams ir ten dirbantiems darbuotojams pagrojo keletą F. Šopeno, L. Van Bethoveno, J. Sebastiano Bacho kūrinių, kurių melodijos suvirpino ne vieno širdį ir kai kurie net nubraukė ašarą.

Panemunės senelių namų gyventojai papasakojo, kad jiems labai patinka muzika, o atsidėkodami padainavo lietuvių liaudies dainą „Augo girioj ąžuolėlis“ ir su rankose laikomais giesmynais iškilmingai pagiedojo savo mėgstamiausią Šv. Giesmę.

Vėliau šios įstaigos socialinės darbuotojos pakvietė visus prie šventinio stalo, besišnekučiuodami ir gurkšnodami arbatą, pasidalino savo gerąja patirtimi.

Atsisveikindami Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos pareigūnai seneliams palinkėjo sveikatos, stiprybės ir ramybės. Žinoti, jog niekada nebus užmiršti, esant reikalui kreiptis pagalbos ir Jais bus pasirūpinta.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. lapkričio 8 d. 15:21
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos