Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Pirmajame sektoriuje paminėta Helovino arba kitaip vadinama Vaiduoklių šventė

2020-11-04

Dauguma žino, kad Helovinas arba kitaip vadinama Vaiduoklių šventė populiari užsienyje - JAV, Airijoje, Švedijoje, Anglijoje ir kitose šalyse, tačiau vis daugiau dėmesio ši šventė susilaukia ir Lietuvoje. Per televiziją rodomi filmai siaubo ar Helovino tema, miestai puošiasi išskaptuotais moliūgais ir kitomis dekoracijomis, parduotuvėse matome karnavalinių kostiumų, šventiškos ir šiurpios atributikos, o visa tai kelia smalsumą ir norą švęsti! O kodėl gi ne? Mes neturime visada būti rimti, kartais galime sau leisti pasimaivyti ir pasidžiaugti mažomis šventėmis.

Pravieniškių Pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmojo sektoriaus Resocializacijos skyriaus specialistės, nuteistiesiems suorganizavo įvairių renginių, šios unikalios šventės proga. Nuteistieji dalyvavo piešinių, baisių istorijų kūrimo ir kaukių gamybos konkurse „Šiurpuliukai“, kurio tikslas - išlaisvinti savo fantaziją mistine ir šiurpia Helovino tema. Visiems nuteistiesiems buvo primenama, kad tai nesusiję su religija, o tiesiog pro humoro prizmę pažvelgiama į užsienyje populiarią šventę.

Vietoje užsienyje populiaraus žaidimo „Pokštas arba saldainis“ specialistės nuteistiesiems suorganizavo žaidimą „Kas aš?“. Tai -intelektualus, linksmas ir skatinantis gerai pasukti galvas žaidimas, kuriame reikia atspėti iš užuominų žymius pasaulio ir Lietuvos žmones pagal jų pasiekimus. Neapsieita ir be viktorinos „Vėlinių metas“.

Konkurse už labiausiai patikusius darbus galėjo ir buvo skatinami balsuoti visi Pirmojo sektoriaus darbuotojai. Laimėtojai buvo pasveikinti ir apdovanoti saldžiomis dovanomis. Taip pat buvo išrinktas pats gražiausias, nuteistųjų rankomis, išskaptuotas moliūgas.

Maldos būrelyje vyko užsiėmimai skirti šiai unikaliai šventei tema „Kas gi tas Helovinas?“. Visų būrių nuteistieji turėjo galimybę sudalyvauti išskirtinėje būrelio veikloje, kurioje įnirtingai diskutavo ir buvo informuoti apie istorinę Helovino atsiradimo prasmę.

Visi užsiėmimai vyko, atsižvelgiant į visas koronaviruso Covid-19 prevencines rekomendacijas.

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. lapkričio 4 d. 18:35
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos