Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Per šventes Rumšiškių senelių namams - pyragas ir papuošimai nuo nuteistųjų

Prieš metines šventes Pravieniškių pataisos namų – atvirosios kolonijos nuteistieji nusprendė praskaidrinti šventes Rumšiškių senelių namų „Auksinis amžius“ gyventojams.

 

Pirmojo sektoriaus vyrai kibo į darbus – ėmė gaminti žiemos švenčių papuošimus senelių namams. Menų studijoje virė šventinių burbulų gaminimo darbai, o geriausi konditeriai ėmėsi pagaminti šventinį pyragą senoliams. Iš audinio atraižų daromi burbulai buvo dekoruojami karoliukais bei blizgučiais, perrišami kaspinėliais ir atsargiai pakuojami į popierinius maišelius.

 

Dovaną senelių namams perdavė Resocializacijos specialistė. Palydėtas susižavėjimo kupinų žvilgsnių bei filmavimo kamerų į senelių namus iškeliavo ir įspūdingo dydžio šventinis pyragas. Ant kurio puikavosi užrašas „Tamsiausią naktį ryškiausiai šviečia žvaigždės“. 

 

Informacija atnaujinta 2021 m. gruodžio 31 d. 09:43

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?