Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Pareigūnams pasipriešino žinomas pažeidėjas

2019-08-08

Š. m. rugpjūčio 5 d. apie 9.55 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Patrulinės grupės pareigūnai, patruliuodami įstaigos prieigose, gavo Antrajame sektoriuje tarnybą vykdančių pareigūnų pranešimą, kad į minėtą sektorių įvykdytas dviejų paketų permetimas. Pareigūnas, budintis apsaugos poste pastebėjo, kad asmuo, atlikęs permetimą, dėvėjo mėlynus džinsus, bei juodos spalvos džemperį ir kuris atlikęs pažeidimą nubėgo į Pravieniškių gyvenvietės pusę.

Patrulinės grupės pareigūnai operatyviai sureagavo į pranešimą. Pastebėję, kaip nuo Antrojo sektoriaus apsauginės tvoros į miestelio pusę bėga identiškai apsirengęs asmuo, ėmė jį vytis. Patrulinės grupės pareigūnai pažino „bėglį“ – tai jiems gerai žinomas pilietis kuris yra ne kartą sulaikytas po permetimų į pataisos įstaigų teritorijas, baustas administracine tvarka. Bandant minėtą asmenį sulaikyti, jis pareigūnų teisėtų reikalavimų sustoti nevykdė.

„Bėglys“ greitai nubėgo į gyvenvietę, įsėdo į Renault markės automobilį ir pavojingai manevruodamas, dideliu greičiu išvažiavo iš Pravieniškių gyvenvietės. Pažeidėjas privažiavęs prie pagrindinės Pravieniškių geležinkelio pervažos, pamatė, kad ji uždaryta, bandydamas išvengti sulaikymo, pasuko į kairėje esantį keliuką ir dideliu greičiu nuvažiavo link Pašulių kaimo. Pareigūnai važiuodami paskui automobilį apie įvykį bendruoju pagalbos telefonu 112 pranešė apie esančią situaciją ir paprašė pagalbos. Operatorė sujungė su Kaišiadorių komisariato policijos pareigūnais, besivejantys „bėglį“ Patrulinės grupės pareigūnai, juos informavo apie esamą situaciją, paprašė jų pagalbos. Kaišiadorių komisariato policijos pareigūnai operatyviai reagavo, todėl bendrų veiksmų dėka, pažeidėjas buvo sulaikytas netoli Kaišiadorių miesto ir pristatytas į policijos komisariatą.

Policijos pareigūnai išardę permestus paketus, juose rado: 3 vnt. mobiliojo ryšio telefonų, 20 vnt. tablečių „Severnaja zvezda“, apie 150 g mielių, 2 vnt. mobiliojo ryšio telefonų įkroviklių, 3 vnt. USB laidų.

Policijos pareigūnai žinomam pažeidėjui skyrė 1000 eurų piniginę baudą.

Įstaigos pareigūnai ir toliau stengsis, visais įmanomais būdais, sumažinti nuteistiesiems neleistinų turėti daiktų, patekimą į įstaigą.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. rugpjūčio 8 d. 14:45