Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Pandemija nesutrukdė sportuoti ir patirti teigiamų emocijų

Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje siekdami didinti nuteistųjų užimtumą, Resocializacijos skyriaus darbuotojai suorganizavo du sportinio pobūdžio turnyrus.

Atsižvelgiant į šalyje susiklosčiusią sudėtingą epidemiologinę situaciją, turnyrai vyko lauke, laikantis visų visuomenės sveikatos centro reikalavimų.

Turnyruose dalyvavo Trečiojo sektoriaus nuteistieji, kuriems suteikta teisė vykti be sargybos arba be palydos už pataisos įstaigos teritorijos ribų.

Pirmiausia nuteistieji rungėsi 1000 m. bėgimo rungtyje, kurioje užvirė įnirtinga kova. Noras laimėti ir varžybų dvasia vertė nuteistuosius atiduoti paskutines jėgas ir pademonstruoti savo ištvermę. Nugalėtojas paaiškėjo tik prie finišo tiesiosios.

Daug kas sako, kad Lietuva krepšinio kraštas. Daugelis iš mūsų stebėdami Lietuvos rinktinės ar mylimos komandos rungtynes gauna daug gerų emocijų. Kai nesiseka, mėgsta pakomentuoti „kaip reikėjo daryti, kaip mesti, aš geriau bučiau sužaidęs ir pan.“ Ne išimtis ir nuteistieji, tad Resocializacijos skyriaus darbuotojai, reaguodami į tokias nuteistųjų emocijas, suteikė galimybę pademonstruoti savo krepšinio žinias ir sugebėjimus „taikliosios rankelės“ tritaškių mėtymo turnyre. Žaidimo aikštelėje emocijų ir intrigų netrūko, tačiau, kaip praktika parodė, tie, kurie laikė save didžiausiais krepšinio žinovais, turnyre nesublizgėjo, bet tai tik suteikė žaidimui šarmo, o nugalėtoją nuo antrosios vietos teskyrė vos keli taškai.

Šiuose turnyruose svarbiausia buvo neišsiaiškinti nugalėtoją, o olimpinis azartas, gerai praleistas laikas bei teigiamos emocijos.

Abiejų turnyrų nugalėtojams įteikti diplomai bei įstaigos direktoriaus nutarimu paskatinti.

Informacija atnaujinta 2021 m. sausio 4 d. 13:36

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos