Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Pagerbtas į pensiją išėjęs Sveikatos priežiūros skyriaus vedėjas

2019-08-01

2019 m. liepos 31 d. įstaigos administracijos atstovai bei Sveikatos priežiūros skyriaus darbuotojai į pensiją išlydėjo Sveikatos priežiūros skyriaus vedėją Manfredą Karaliūną.

Manfredas Karaliūnas dirbo Viešojo saugumo tarnyboje prie Vidaus reikalų ministerijos, o Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje dirbti pradėjo nuo 2012 metų. Per darbo laikotarpį įstaigoje dirbo Sveiktos priežiūros skyriaus vidaus ligų gydytojo, vėliau skyriaus vedėjo pareigose.

Per visą darbo laikotarpį įstaigoje Manfredas Karaliūnas užsirekomendavo kaip atsakingas, pareigingas, draugiškas, darbštus ir sąžiningas darbuotojas. Už nepriekaištingą tarnybą ir gerą pareigų vykdymą ne kartą skatintas įstaigos vadovo įsakymais. Buvo apdovanotas „100 metų Lietuvos bausmių vykdymo sistemai“ žinybiniu ženklu už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos direktorius padėkojo už sąžiningą darbą bei palinkėjo sveikatos ir sėkmės tolimesniame gyvenime.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. rugpjūčio 1 d. 15:52