Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Veiklos praskaidrinusios nuteistųjų kasdienybę

2021-02-03

Žemę užklojus sniegui, o visą šalį sukausčius pandeminio viruso iššauktam karantinui, Trečiajame sektoriuje ieškoma būdų kaip praskaidrinti nuteistųjų kasdienybę, bei organizuoti jų užimtumą. Resocializacijos skyriaus darbuotojai, laikantis karantino sąlygų reikalavimų, organizavo nuteistiesiems šaškių turnyrą. Gaila, bet jame dalyvavo tik vieno ūkio nariai t.y. nuteistieji, gyvenantys vienoje gyvenamojoje patalpoje. Žinoma, norinčių išbandyti savo jėgas, šiame loginio mąstymo reikalaujančiame žaidime, buvo daug daugiau. Pasibaigus karantinui planuojamas didesnio masto šaškių turnyras.

Taip pat, atsižvelgiant į kai kurias nuteistųjų socialines problemas, Resocializacijos skyriaus darbuotojai organizavo nuteistiesiems nuotolines konsultacijas su Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ nuteistųjų konsultavimo centro vadovu Simon Schwarz. Jis nuteistiesiems išsamiai paaiškino kokią pagalbą jie gali gauti iš šios organizacijos, atlikę laisvės atėmimo bausmę. Šios konsultacijos vyko nuotoliniu būdu, naudojant konferencinio ryšio programą. Patys nuteistieji po susitikimo paminėjo, kad ši konferencija suteikė jiems daug naudingos informacijos ir dabar jie žinos, kur bus galima kreiptis atsiradus vienai ar kitai problemai.

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. vasario 3 d. 16:48
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos