Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Užkardytas nuteistiesiems draudžiamų turėti daiktų patekimas į įstaigą

2021-02-11

2021 m. vasario 10 d. apie 16.10 val. patrulinės grupės pareigūnai būdami pasaloje prie Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmojo sektoriaus, pastebėjo miško keliuku besiartinantį asmenį. Jam priartėjus patrulis pažino asmenį, kuris ne kartą jau buvo sulaikytas pataisos namų patrulių su permetimui paruoštais paketais ir persekiotas po įvykdytų permetimų į pataisos namus. Asmuo, pastebėjęs pareigūnus, staiga apsisuko ir pasileido bėgti krūmynais į miško gilumą. Pareigūnui vejantis asmenį, persekiojamasis iš ant nugaros esančios kuprinės išsitraukė du didelius šviesius paketus, numetė juos į sniegą ir toliau nubėgo. Sulaikius asmenį buvo rasti ir numesti 2 paketai.

Išardžius paketus, juose rasta: mobilaus ryšio telefonai – 6 vnt., SIM kortelė „Labas“ – 1 vnt., USB laidai – 5 vnt., įkrovikliai – 2 vnt.

Paketų turinys perduotas Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Tyrimų skyriaus pareigūnams. Sulaikytam asmeniui pradėta administracinio nusižengimo teisena.

2021 m. vasario 8 d. apie 11.30 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmojo sektoriaus Resocializacijos skyriaus specialistei tikrinant nuteistajam atsiųstą laišką, voke savos gamybos atvirutės kraštuose buvo rastos suklijuotos SIM kortelės „Labas“ – 4 vnt.

Įstaigos pareigūnai ir toliau įgyvendina įvairias priemones siekdami sumažinti nuteistiesiems neleistinų turėti daiktų patekimą į įstaigą.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. vasario 11 d. 16:27
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos