Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Psichotropines tabletes pareigūnai krapštė iš sportinių batelių

2021-02-09

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos pareigūnai nuteistajam perduotame siuntinyje aptiko, kaip įtariama, narkotinių ar psichotropinių medžiagų.

Vasario 4 d. apie 15.00 val. Antrojo sektoriaus Saugumo valdymo skyriuje tikrinant į įstaigą atvykusios pilietės nuteistajam perduotą siuntinį, pareigūnams kilo įtarimų, kad jame gali būti paslėpti nuteistiesiems turėti draudžiami daiktai.

Apžiūrint baltos spalvos sportinius batelius „NIKE“, iš kairiojo sportinio batelio priklijuoto vidpadžio pabiro baltos spalvos milteliai. Atplėšus vidpadį dar labiau, pasimatė baltos spalvos tabletės ir jų nuotrupos. Tikrinant dešinės kojos sportinį batelį ir atplėšus priklijuotą vidpadį, po juo taip pat rastos baltos spalvos tabletės, galimai narkotinės ar psichotropinės medžiagos.

Rastos medžiagos perduotos Kalėjimo departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Kriminalinės žvalgybos valdybos Ikiteisminio tyrimo skyriui.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. vasario 9 d. 15:23
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos