Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Sniegas pažadino nuteistųjų meno gyslelę

2021-02-11

Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje Antrojo sektoriaus nuteistieji niūrų karantino laikotarpį stengiasi išnaudoti produktyviai. Už lango spaudžiantis šaltukas sukvietė nuteistuosius pasitelkti fantaziją ir nulipdyti sniego skulptūras, o tam į pagalbą reikėjo pasitelkti gausiai pripustyto sniego. Svarbiausia, jog skulptūros nėra įprastos, kai kurios jų yra papuoštos įvairiomis spalvomis ar aksesuarais. Kiekvienai skulptūrai pastatyti prireikė kelių valandų darbo.

Prie šio smagaus projekto prisidėjo ir Resocializacijos skyriaus specialistai. Gaila, bet kelios skulptūros dėl buvusio žvarbaus vėjo sugriuvo, tačiau tikimasi, jog žiemai tęsiantis skulptūrų skaičius tik augs.

Tokie užsiėmimai gerina fizinį aktyvumą ir padeda atskleisti nuteistųjų meninius sugebėjimus. Dirbant drauge ugdomas komandinio darbo supratimas, pagarba vienas kitam bei kantrybė.

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. vasario 11 d. 16:12
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos