Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Profesinės šventės proga sušoktas įspūdingas šokis

2021-02-11

Šiandien minimos Pataisos pareigūnų profesinė šventė ir 102-osios Lietuvos bausmių vykdymo sistemos įkūrimo metinės.

Šiais metais šventė vyko kiek kitaip nei įprastai, sveikinimus visų pataisos įstaigų vadovai, Teisingumo ministrė Evelina Dobravolska, viceministras Elanas Jablonskis bei Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerijos direktorius Virginijus Kulikauskas perdavė nuotoliniu būdu.

Ministrė kreipėsi ir labai šiltai pasveikino Bausmių vykdymo sistemos darbuotojus, palinkėjo sveiktos, stiprybės ir stengsis, kad bausmių vykdymo sistema būtų atnaujinta visomis prasmėmis. Prie šių gražių sveikinimo žodžių prisijungė ir viceministras E. Jablonksas.

Kalėjimų departamento direktorius Virginijus Kulikauskas padėkojo bausmių vykdymo sistemos darbuotojams už tarnybą ir gebėjimą pasveikinti kolegas.

Didžiausia šventės staigmena, kuri visus tikrai maloniai nustebino, tai Probacijos tarnybos pareigūnų „Jerusalema“ šokis. Jie gatvėje, lediniame pajūryje, darbovietės patalpose – sušoko ir nufilmavo viešą šokį siųsdami žinią visuomenei, kad viskas bus gerai, kad visuomenės saugumu yra rūpinamasi.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos direktorius Dainius Sušinskas įstaigos darbuotojus pasveikino su profesine švente. Padėkojo visiems darbuotojams už jų profesionalumą, sąžiningą, prasmingą visuomenei darbą bei palinkėjo išlikti budriems ir atsakingiems, kad jiems niekuomet nepritrūktų jėgų, kantrybės ir stiprybės šiame sunkiame darbe.

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. vasario 11 d. 15:41
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos