Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Nuteistieji neatlygintinais darbais padeda Pravieniškių bendruomenei

2021-02-03

Pravieniškių miestelio bendruomenė, kaip ir kasmet, sulaukia nuteistųjų pagalbos – laisvu nuo darbo metu asmenys, turintys teisę vykti be sargybos arba palydos už įstaigos teritorijos ribų, valo sniegą nuo pėsčiųjų takų. Šią sniegu dosnią žiemą tokie darbai labai naudingi miestelio gyventojams.

Galimybių išbandyti savanorišką ir neatlygintiną veiklą šiandien tikrai nestinga. To pasekoje, skatinant nuteistų vidinę paskatą (nusiteikimą, motyvaciją) padėti kitam, formuoti pakantumo ir empatijos vertybinės nuostatas, organizuota nuteistųjų, turinčių teisę vykti be sargybos arba palydos už įstaigos teritorijos ribų, pagalba.

Pataisos įstaigos darbuotojai vis dažniau ieško būdų, kaip kūrybiškai ir nuosekliai padėti nuteistiems asmenims ugdyti svarbiausius socialinius įgūdžius, gebėjimą komunikuoti, bendradarbiauti. Vienas jų – šioms savybėms leisti skleistis ir būti panaudotomis praktikoje, taip skatinant socialinį sąmoningumą bei įsitraukimą. Viena yra suvokti visuomenėje vykstančius procesus, jų santykį ir poveikį sau, kitiems ir pasauliui, o kita – pačiam dalyvauti juose.

Savanoriška veikla duoda labai daug naudos. Ji moko užmegzti ryšį ir jį išlaikyti, ugdo atsakomybę ir parodo pasekmes, jei jos pristinga. Taip pat moko problemų sprendimo, plano kūrimo ir jo laikymosi, gerina laiko planavimo įgūdžius, padeda megzti socialinius ryšius, didina pasitikėjimą savimi.

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. vasario 4 d. 08:07
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos