Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

„Betikslis“ pasivažinėjimas baigėsi administracinių teisės pažeidimų protokolais

2021-02-02

Vakar, vasario 1 d., apie 19.35 val., vykdant patruliavimą Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos prieigose, iš įstaigos Trečiojo sektoriaus pareigūno gautas pranešimas, kad prie vartų privažiavo keistai manevruojantis automobilis.

Patrulinės grupės pareigūnai, nedelsdami nuvykę į nurodytą vietą, minėtame automobilyje rado sėdinčius keturis asmenis, kurie teigė, kad prie pataisos įstaigos atvyko iš Kauno rajono. Asmenys negalėjo paaiškinti, kokiu tikslu čia atvyko. Pareigūnams paprašius vairuotojas prisistatė, tačiau paaiškėjo, kad neturi teisės vairuoti, nes neturi vairuotojo pažymėjimo. Įtarus, kad visi minėti asmenys gali būti neblaivūs (iš automobilio salono sklido alkoholio kvapas) bei dėl karantino taisyklių pažeidimo, apie įvykį bendruoju pagalbos telefonu 112 informuoti policijos pareigūnai. Atvykus policijos pareigūnams, visiems automobilyje buvusiems asmenims nustatytas apsvaigimas alkoholiu (vairuotojui nustatytas 1,26 promilių girtumas). Minėtiems asmenims surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai.

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. vasario 2 d. 15:23
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos