Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Bandymas permesti nuteistiesiems telefonus „atsieis“ dvigubai

2021-02-08

Bandymas permesti nuteistiesiems draudžiamų turėti daiktų, šiuo atveju mobiliųjų telefonų ir jų priedų, iš Marijampolės atvykusiam vyriškiui „atsieis“ dvigubai – vyriškiui gresia bauda ne tik už bandymą permesti draudžiamus daiktus, bet ir už karantino taisyklių pažeidimą.

Vasario 6 d. apie 23.20 val. pataisos pareigūnams tikrinant Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmojo sektoriaus prieigas, pastebėti dviejų asmenų pėdsakai, vedantys mišku link Pirmojo sektoriaus. Pareigūnams kilus įtarimų, kad asmenys gali atlikti permetimą, ir pasekus sniege paliktomis pėdomis, sulaikytas vyriškis, kuris su savimi turėjo du paketus. Išardžius paketus, juose rasti 7 mobiliojo ryšio telefonai, 11 SIM kortelių „Labas“ ir 3 USB laidai.

Kiek vėliau atkaklūs pareigūnai Pravieniškių gyvenvietėje sulaikė ir kitą šlapią ir snieguotą bendrininką.

Abu asmenys pristatyti į administracines patalpas įvykiams išsiaiškinti. Nustatyta, kad abu vyriškiai atvykę iš Marijampolės, paaiškinti, ką tokiu laiku veikė Pravieniškių gyvenvietėje, negalėjo.

Apie įvykį informuoti policijos pareigūnai, kurie atvykę surašė minėtiems asmenims administracinio pažeidimo protokolus ir dėl karantino taisyklių pažeidimo.

Primename, kad asmenims už bandymą perduoti draudžiamus daiktus nuteistiesiems, gresia iki 3 tūkst. eurų baudos pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 226 str. „Neteisėtas daiktų ir reikmenų įnešimas, perdavimas ar bandymas juos perduoti laisvės atėmimo vietose, sulaikytųjų sulaikymo vietose laikomiems asmenims arba neteisėtas daiktų ir reikmenų gavimas iš šių asmenų“.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. vasario 8 d. 15:08
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos