Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Informacinių technologijų skyriaus specialistą.

Naujienos

Organizuotas tradicinis įstaigos darbuotojų boulingo turnyras

2023-04-28

Kaune esančiame „Oazės” laisvalaikio ir pramogų centre balandžio 26 d. įvyko jau tradiciniu tapęs Lietuvos kalėjimų tarnybos Pravieniškių kalėjimo darbuotojų boulingo turnyras, skirtas skatinti darbuotojų fizinį aktyvumą bei gerai praleisti laiką, bendraujant su kolegomis ne darbo metu.

 

Kaip ir ankstesniais metais, turnyras pasižymėjo darbuotojų gausumu ir entuziazmu, aidėjo juokas, garsūs šūksniai, visiems dalyviams geros nuotaikos tikrai netrūko. Iš viso turnyre dalyvavo 9 įstaigos darbuotojų komandų, kurias sudarė 6 žaidėjai. Tris valandas vyko atkakli kova tarp visų komandų, tačiau didžiausia kova buvo tarp trijų rezultatyviausių komandų.

 

Šiais metais geriausiai pasirodė ir boulingo turnyrą nugalėjo šios komandos: pirmoji vieta - „Lageris“ (2596 taškai), antroji vieta - „Veteranai“ (2510 taškai) ir trečioji vieta - „Dalyviai“ (2310 taškai). Naudingiausiais turnyro dalyviais tarp įstaigos moterų vėl buvo Živilė Juodišiūtė iš antrą vietą užėmusios komandos „Veteranai“ (448 taškai), vyrų kategorijoje geriausias – Voldemaras Nevedomskis iš nugalėtojų komandos „Lageris“ (562 taškai).


 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2023 m. balandžio 28 d. 11:29