Naujienos

Operatyvus draudžiamų daiktų užkardymas

2019 m. liepos 30 d. apie 10.35 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje iš pareigūno vykdančio tarnybą apsaugos poste gautas pranešimas apie įtartiną dviejų asmenų judėjimą miško masyve bei atliekamą 7 paketų permetimą į įstaigos teritorijos gamybinę zoną. Pareigūnams skubiai sureagavus į gautą pranešimą bei nubėgus į įvykio vietą buvo sulaikyti du nuteistieji, iš kurių vienas rankose turėjo du paketus. Dar penki paketai rasti pareigūnams kruopščiai ir atkakliai atlikus kratą gamybinės zonos patalpose.

Paketuose buvo: 20 mobiliojo ryšio telefonų, 5 SIM kortelės, laisvų rankų įranga – 1 vnt., adapteriai – 7 vnt., USB laidai – 5 vnt., kremas „Emla“ – 2 vnt. po 30 g.

Po gauto pranešimo apie įvykdytą permetimą, patrulinės grupės pareigūnai padedant Viešojo saugumo tarnybos pareigūnams, skubiai nuvyko į nurodytą vietą ir sulaikė vieną asmenį, kuris prisipažino, kad atliko permetimą į įstaigos teritoriją. Pilietis buvo perduotas atvykusiems Kaišiadorių policijos komisariato pareigūnams, jam skirta 900 eurų bauda.

Įstaigos pareigūnai ir toliau stengsis, visais įmanomais būdais, sumažinti nuteistiesiems neleistinų turėti daiktų, patekimą į įstaigą.

 

Informacija atnaujinta 2019 m. liepos 31 d. 14:17

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos