Naujienos

Nuteistiesiems padėkojo UAB „Autokausta“ atstovai

2018-12-31

2018 m. gruodžio 28 d. Pravieniškių pataisos namų-atvirojoje kolonijoje sulaukėme svečių su didžia Kalėdine misija - padėka bei sveikinimais nuteistiesiems.

Šia proga Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos nuteistuosius, kuriems suteikta teisė vykti be sargybos ir palydos pasveikino į renginį atvykęs Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktorius Robertas Krikštaponis, Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos vadovas Dainius Sušinskas, Krikščioniškojo labdaros fondo „Tėvo namai“prezidentas Vytautas Vaitkevičius bei UAB „Autokausta“ atstovai.

Krikščioniškasis labdaros fondas „Tėvo namai“ nuo 2012 m. vykdo projektą - asmenų,
paleistų iš įkalinimo įstaigų, socialinė bei profesinė reabilitacija ir integracija į darbo rinką. Šio projekto tikslas - integruoti iš įkalinimo įstaigų grįžusius asmenis į visuomenę, padedant
įsigyti profesiją bei įsidarbinant ir taip sumažinti pakartotinių nusikaltimų riziką.
 Parama, supratimas ir profesionaliai teikiamos socialinės paslaugos padeda buvusiam nuteistajam integruotis į visuomenę ir adaptuotis prie pasikeitusių gyvenimo sąlygų.

UAB „Autokausta“ – viena iš didžiausių Lietuvoje veikiančių statybos, kelių tiesimo, betono ir asfalto gamybos kompanijų. Krikščioniškojo labdaros fondo „Tėvo namai“ bendradarbiaudami su Pravieniškių pataisos namų-atvirąja kolonija bei UAB „Autokausta“ padeda nuteistiesiems išmokti naujų amatų bei darbų taip sukurdami sąlygas įsidarbinti ir išėjus iš įkalinimo įstaigos turėti pastovų darbą.

Renginio metu atvykę įmonių Krikščioniškojo labdaros fondo „Tėvo namai“ bei UAB „Autokausta“ atstovai aptarė esamas problemas, padėkojo nuteistiesiems už bendradarbiavimą, įteikė Kalėdines dovanėlės ir pasveikino su praėjusiomis šventėmis bei artėjančiais Naujais metais.


 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. gruodžio 31 d. 15:51
 

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos