Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Nuteistieji sukūrė įspūdingą sveikinimą Pasaulinės Muzikos dienos proga

Pirmajame sektoriuje spalio 1 d. nuteistieji pažymėjo „Pasaulinę Muzikos dieną“. 1975 m. spalio pirmąją dieną UNESCO paskelbė - Muzikos diena. „Išgyvenimai, kurių suteikia muzika, daro sielą atviresnę viskam - ir grožiui, ir žmonėms, ir santykiams su šeima ar draugais.” – citata iš Maestro Mastislavo Rostropovičiaus.

Pirmojo sektoriaus nuteistiesiems kiekvieną savaitę vyksta įvairaus pobūdžio muzikiniai užsiėmimai, kurių metu Resocializacijos skyriaus specialistė pritaiko daugybę praktinių ir teorinių metodikų, kurios naudingos nuteistųjų žinių gilinimui, pozityviam užimtumui, o svarbiausia sielos žaizdoms gydyti.

Resocializacijos skyriaus specialistė, atsakinga už meninius užsiėmimus Pirmajame sektoriuje, subūrė grupę nuteistųjų, įkvėptų šių muzikinių užsiėmimų ir nestokojančių padėkos jausmo muzikos mokytojai. Jie bendrai sukūrė įspūdingą sveikinimą, Pasaulinės Muzikos dienos proga. Nuteistieji iš visos širdies stropiai ir komandiškai dirbo, kol iš didžiulio kartoninio lapo (matmenys apie 100 cm x 80 cm) išpjaustė norimą smuiko rakto formą ir jį nutapė su natomis. Tai buvo netikėtas nuteistųjų siurprizas ir padėka specialistei už įdėtas pastangas jų labui. Šis meno kūrinys puoš Resocializacijos skyriaus specialistės kabinetą ir primins, kad nors kartais išties labai sunku, tačiau atliktas darbas yra pastebėtas ir nuoširdžiai įvertintas.

Muzikiniai užsiėmimai – tai muzikos pagalba nutiestas kelias į šviesesnį, prasmingesnį ir išlaisvinantį nuo praeities šešėlių rytojų. Tik nuolat dirbant ir gilinantis į save, bei aplinkinius, nuteistieji gali atsitiesti nuo praeities tamsos ir su viltimi žiūrėti į ateitį.

Informacija atnaujinta 2020 m. spalio 2 d. 11:04

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos