Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Nuteistieji paminėjo Tarptautinę Tolerancijos dieną

nuotrauka iš interneto

nuotrauka iš interneto

Tarptautinei Tolerancijos dienai paminėti Pravieniškių pataisos namų- atvirosios kolonijos Antrojo sektoriaus nuteistiesiems organizuotas renginys, kurio metu buvo rodomas Niko Vujičičiaus įrašas apie patyčias, kuriame akcentuojama patyčių žala ir galimos pasekmės asmenybei. Parodytas trumpas meninis filmas „Drugelių cirkas“, kurio pagrindinė mintis yra pabrėžti, kaip asmens silpnybės gali tapti stiprybėmis jo gyvenime.

 

Po įrašo ir filmo transliavimo nuteistieji noriai dalijosi savo įspūdžiais, užmezgė dialogą apie savo išgyvenimus minėta tematika. Šis renginys ir vaizdai, matyti vaizdo filme, jautriai palietė kiekvieną, kadangi kad ir pats asmeniškai žmogus galbūt nebuvo patyręs patyčių, tačiau jo aplinkoje toks elgesys pasitaikė ne kartą.

 

Visi dalyvavę nuteistieji priėjo prie išvados, kad gyvenime reikia vengti sudaryti sąlygas atsirasti patyčioms ir saugoti visus artimuosius, ypač jautriąją grandį – jaunimą, nuo šio elgesio bei jo padarinių.

 

Pasaulyje gyvena daugybė skirtingų žmonių grupių – jie skiriasi išorine išvaizda: odos, akių, plaukų spalva, ir t.t., skiriasi savo elgesiu, skiriasi ir savo mąstymu. Mes galime nemėgti kai kurių iš jų, ir, žinoma, kai kurie gali nemėgti ir mūsų, tačiau jei visi laikysimės taisyklės, kad skirtumai – ne pagrindas nesantaikai, užgauliojimams ar įžeidinėjimui, kiekvienas galėsime jaustis saugiai.

 

 

Tolerancija – tai paprasčiausiai supratimas, kad jie yra tau lygūs, kad jie – tokie patys žmonės, asmenybės, ir turi vienodas teises kaip ir tu.Toleruoti reiškia suvokti ir pripažinti, kad kitų ypatybių turintis žmogus nėra blogesnis, žemesnis, menkesnis.

Informacija atnaujinta 2022 m. lapkričio 18 d. 09:10

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?