Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravieniskes@kalejimai.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Nuteistieji klausė paskaitos apie naujas verslo galimybes

2023-02-27

Siekiant padėti mūsų nuteistiesiems geriau integruotis į visuomenę, praplėsti savo žinias, sužinoti kokių yra galimybių kuriant savo verslus, Lietuvos kalėjimų tarnybos Pravieniškių 1-ojo kalėjimo nuteistieji, atliekantys bausmę atviro ir pusiau atviro tipo bausmės atlikimo vietoje, kartu su Resocializacijos skyriaus specialiste dalyvavo Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centre vykusiame  seminare apie paramą verslui.

 

 

Pranešėjai išsamiai ir nuoširdžiai pristatė bei suteikė informaciją apie tai, kas laukia verslo artimiausiu metu, ko galima tikėtis, į ką orientuotis, kaip keisis verslo rėmimo formos, kokius namų darbus reikia atlikti, ko galima pasimokyti iš svetimų klaidų.

 

Europos Sąjungos fondų priemones verslui pristatė UAB „Teisa“ pardavimų vadovė Jurgita Peciulevičienė, o paramos perspektyvas – Kaišiadorių miesto Vietos veiklos grupės (VVG) pirmininkė Ligita Pūrienė, apie paramą verslui kaimo vietovėse papasakojo Kaišiadorių rajono VVG pirmininkė Janina Augustinavičienė. Su naujai kuriamam verslui teikiama parama supažindino Kaišiadorių rajono savivaldybės Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjas Ignas Simonaitis.

 

„Gyventi siekiant vis naujų tikslų – tai gyvenimo prasmė, tuomet darbas išlieka įdomus ir teikia malonumą“, – po seminaro kalbėjo nuteistieji.

 
 
Informacija atnaujinta 2023 m. vasario 27 d. 09:04