Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravieniskes@kalejimai.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

Nuteistieji - kartu su Kauno ,,Žalgiriu“

2023-10-18

Nuo vasaros prasidėjęs ir įgijęs tvirtą tęstinumą bendradarbiavimas su didžiąja Kauno „Žalgirio“ organizacija bei žalgiriečių bendruomene, jų atjauta ir geranoriškumas pagaliau davė ilgai lauktų vaisių – Lietuvos kalėjimų tarnybos Pravieniškių 1-ojo kalėjimo nuteistieji sulaukė kvietimo vykti į edukacinę išvyką, ,,Žalgirio“ varžybas.

Vėjuotą ir lietingą spalio 15-osios vakarą, ,,Žalgirio“ arenoje Kauno „Žalgirio“ ir Jonavos ,,CBet“ rungtynėse dalyvavo penki atvirojo tipo sąlygomis bausmę atliekantys asmenys bei juos lydintys darbuotojai.

Rungtynes rezultatu 89:69 laimėjo Kauno ,,Žalgirio“ komanda.

,,Žalgirio“ komandos triumfą arenoje stebėję nuteistieji ir Pravieniškių 1-ojo atviro kalėjimo nuteistieji bei darbuotojai džiaugėsi gražiomis ir įtemptomis rungtynėmis, kurių patyrimas, anot susirinkusiųjų, yra visiškai kitoks nei sėdint prie televizoriaus ekrano.

Įspūdinga žalgiriečių pergalė, entuziastingi abiejų komandų sirgalių palaikymai bei žavūs šokėjų pasirodymai kūrė gerą nuotaiką ir žaidėjams, ir žiūrovams. Tai buvo šventė ne tik bausmę atliekantiems asmenims, bet ir visiems entuziastams arenoje, kurioje patirtą vienybės ir kovingumo atmosferą nuteistieji dar ilgai minėjo rungtynėms pasibaigus.

Dėkojame visai Kauno ,,Žalgirio“ organizacijai ir bendruomenei, išgirdusiai mūsų prašymą ir paaukojusiai bilietų nuteistiesiems.

 
 
Informacija atnaujinta 2023 m. spalio 23 d. 09:33