Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Nuteistieji įvertino ir padėkojo įstaigos specialistėms už jų darbą

2020-11-12

Karantinas šalyje keičia daugumos kasdienybę, tad visi esame atsakingi už rūpestingą ir protingą elgesį laikantis šiuo metu taikomų rekomendacijų. Nors dabartinė padėtis įnešė daug nerimo, baimės net pykčio, tačiau visi privalome išlikti pozityvūs ir supratingi.

Tamsios ir lietingos rudens dienos atnešė niūrias, slogias mintis ir emocijas. Pirmojo sektoriaus nuteistieji pasistengė, kad slegianti aplinka nesugadintų jų sugalvotų gražių užmojų ir sukūrė džiaugsmą savo rankomis!

Nuteistiesiems buvo sudarytos sąlygos gauti įvairias kūrybai reikalingas priemones į būrius, kad jie galėtų kurti ir šiek tiek praskaidrinti savo dienas, o štai jie sugalvojo pradžiuginti įstaigos specialistes. Kelias dienas nuteistieji vis stebimo darbuotojas savo padėkomis už atliktus darbus ir rūpestį ne tik žodžiais, bet ir sukurtomis gėlėmis, atvirukais bei piešiniais.

Specialistės labai apsidžiaugė už nuteistųjų pastangas, o svarbiausia, kad jie įvertino jų darbą. Tai yra puikus pavyzdys kaip pozityvūs užimtumai veikia bendruomenę. Šviesios, spalvotos, ryškios gėlės ir nuteistųjų šypsenos džiugina ir įkvepia toliau siekti naujų tikslų.

„Didžiausią reikšmę gyvenime turi tai, ką padarote dėl kitų.“ (sėkmės mokytojas Zigas Ziglaras)

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. lapkričio 12 d. 15:01
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos