Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Nuteistieji dalyvavo paskaitoje „Kaip tapti laimingam „blogio“ kupiname pasaulyje“

2020 m. spalio 6 d. Pravieniškių pataisos namų – atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje viešėjo sąmoningumo mokyklos „Gyvenimo rytas“ įkūrėjas Robertas Karvauskas.

Ar tikrai gyvenimas yra sunkus ir neteisingas? Ar tikrai gyvenime reikia daug stengtis, aršiai kovoti už savo laimę, sunkiai dirbti ir nepaliaujamai siekti tikslų? O kur dar stresas, nuovargis, kataklizmai, pandemija... Ar tikrai pasaulis yra toks „blogas“?

Į visus šiuos nuteistiesiems rūpimus klausimus paskaitoje „Kaip tapti laimingam „blogio“ kupiname pasaulyje“ atsakė R. Karvauskas. Nuėjęs ilgą savęs pažinimo kelią, atradęs gyvenimo džiaugsmą bei vidinę ramybę, lektorius noriai savo patirtimi dalinosi su nuteistaisiais.

„Kas aš esu? Ką jaučiu? Ką su tuo daryti? Kaip norėčiau, kad būtų?“ – štai pagrindiniai klausimai, į kuriuos nuoširdžiai turėtų sau atsakyti kiekvienas, trokštantis surasti tikrąją, ne iliuzinę laimę – kalbėjo lektorius. Pasak jo, be savęs pažinimo, nuolatinės saviugdos, savistabos laimės paieškos tampa beprasmės. Nes jos tūlas žmogus ieško visai ne ten.

„Trokšdami laimės žmonės paprastai laimės šaltinio nepaliaujamai ieško išorėje, nors iš tiesų jis slypi kiekvieno iš mūsų viduje“ – kalbėjo lektorius - „...kuo daugiau dalinamės, tuo didesnę vidinę pilnatvę patiriame ir priešingai, kuo daugiau trokštame gauti sau, tuo labiau jaučiamės nelaimingi. O juk visada turime kuo pasidalinti – šypsena, geru žodžiu, savanoriška pagalba...“.

Paskaita truko pustrečios valandos, tačiau prabėgo kaip viena akimirka, renginio pabaigą vainikavo Meilės pažadinimo meditacija.

Nuteistieji skirstėsi nenoriai – taip buvo įdomu, liko daug neatsakytų klausimų. Tačiau tai – ne paskutinis susitikimas. Ateityje, po karantino atšaukimo, numatyta dar daug įdomių paskaitų, kurių metu nuteistieji galės dar kartą pasigilinti į savęs pažinimo paslaptis, pasidalinti įžvalgomis ir užduoti rūpimus klausimus.

Informacija atnaujinta 2020 m. spalio 13 d. 13:36

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos