Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Nuteistieji aktyviai dalyvavo muzikuodami muzikinės terapijos improvizacijose

2019 m. sausio 27 d. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Antrajame sektoriuje vyko projekto "Harmonija muzikoje ir dvasioje" vadovės organizuota paskaita-koncertas "Muzika visiems" (muzikinė terapinė improvizacija). Asociacijos „Kelias į laimę“ pirmininkė Genė Janavičienė savo veiklą Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje vykdo jau penktus metus. Pravedė daug edukacinių programų, užsiėmimų bei individualių konsultacijų. Koncerte buvo pakviesti profesionalūs muzikantai: Lietuvos muzikos ir LMTA teatro akademijos studentas Davit Avetisyan (saksofonas) ir Vievio meno mokyklos fortepijono mokytojas Rytas Lingė.

Muzika buvo atliekama be repeticijų. Paskaitos-koncerto metu buvo atliekamos improvizacijos (pianinas, saksofonas ir elektrinis pianinas), improvizacijas atliko ne tik vadovės pakviesti profesionalūs muzikantai, bet ir visi norintys Antrojo sektoriaus nuteistieji. Renginys sulaukė didelio nuteistųjų susidomėjimo, jie aktyviai dalyvavo muzikuodami įvairiais instrumentais.

Klausydami gyvos muzikos atlikimo įstaigoje bausmę atliekantys nuteistieji susipažino su garsių kompozitorių (Šopeno, Šuberto, Mocarto) kūriniais. Visa tai nuteikė rimčiai, apmąstymams ir sukūrė puikią nuotaiką, padėjo nuteistiesiems bent trumpam atitrūkti nuo kasdienybės, pasinerti į muzikos pasaulį.

Renginys paskatino nuteistuosius susikaupti, įvertinti savo poelgius ir suvokti, kad yra kitas pasaulis – pasaulis be nusikaltimų.

Tokie koncertai-paskaitos ugdo nuteistųjų estetinį suvokimą, orientuoja juos į grožį, gėrį.

Informacija atnaujinta 2020 m. sausio 29 d. 15:15

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos