Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravieniskes@kalejimai.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Nuteistasis moko kultūrizmo sporto kitus nuteistuosius

2023-03-06

Pravieniškių 1-ajame kalėjime bausmę atliekantis nuteistasis, ilgametis kultūrizmo sportininkas ir licencijuotas treneris savanoriškai pravedė  įvadinę kultūrizmo treniruotę kitiems nuteistiesiems.  

 

Į užsiėmimą atvykę atviro tipo bausmės atlikimo vietoje bausmę atliekantys nuteistieji pirmiausia buvo supažindinti  su pačia kultūrizmo sporto šaka,  įvairiais  kiekvienai raumenų grupei skirtais pratimais, įvairiais klausimais apie mitybą. Motyvuodamas, kad sportas taptų įpročiu ir nuteistieji noriai pradėtų sportuoti,  treneris  mielai sutiko vesti  kultūrizmo treniruotes nuolat, keletą kartų per savaitę.

 

Savanoris nuteistasis liko patenkintas, kad kiti įvertino jo žinias ir patirtį, jam sportas – tai svarbi saviraiškos  ugdymo veikla. „Galvojau, kad kiti gali pasišaipyti, nesitikėjau tokio malonaus priėmimo ir tiek daug norinčių sportuoti“, - savo emocijomis dalijosi po užsiėmimo.

 

Kultūrizmo sporto kaip ir kitų užsiėmimų Kalėjimų tarnybos padaliniuose siekis, kad per užsiėmimus būtų mažinamas alkoholio ir psichiką veikiančių medžiagų vartojimas, gerinama nuteistųjų fizinė ir psichologinė savijauta.

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2023 m. kovo 6 d. 08:26