Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Nesiliauja draudžiamų nuteistiesiems turėti daiktų permetimai į Pirmąjį įstaigos sektorių

2019-09-27

2019 m. rugsėjo 26 d. apie 17.00 val., Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje, iš pareigūno vykdančio tarnybą apsaugos poste, gautas pranešimas apie atliekamų 3 paketų permetimą į gyvenamos zonos teritoriją. Permestus paketus perėmė nuteistieji, tačiau nedelsiant budinčios pamainos pareigūnams skubiai reagavus ir nubėgus į įvykio vietą buvo atliekamos kratos, kurių metu vienoje iš gyvenamųjų patalpų po grindimis buvo rasti ir paimti 3 paketai. Išardžius paketus juose rasti: 8 - mobiliojo ryšio telefonai, 32 - SIM kortelės.

Tą pačią dieną apie 22.04 val., Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje, iš pareigūno vykdančio tarnybą apsaugos poste, gautas pranešimas apie atliekamų 2 paketų permetimą į gyvenamos zonos teritoriją. Nedelsiant budinčiosios pamainos pareigūnams nubėgus į įvykio vietą vienas paketas buvo užkardytas, o kitą spėjo paimti nuteistieji. Išardžius minėtą paketą jame rasti: 3 - mobiliojo ryšio telefonai, SIM kortelė, mobiliojo ryšio telefono įkroviklis, laisvų rankų įranga, 5 - nenustatytos paskirties adatos.

Įstaigos pareigūnai ir toliau stengsis, visais įmanomais būdais, sumažinti nuteistiesiems neleistinų turėti daiktų, patekimą į įstaigą.

Šiuo metu Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje laisvės atėmimo bausmę atlieka 610 nuteistųjų.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. rugsėjo 27 d. 14:09
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos