Naujienos

Naujametiniai koncertai 1-o ir 2-o sektoriaus nuteistiesiems

2018-12-31

2018 m. gruodžio 27 d. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-o sektoriaus jaukioje Koplyčios patalpoje ir 2-o sektoriaus klube vyko Naujametiniai koncertai laisvės atėmimo bausmę atliekantiems nuteistiesiems.

Vievio meno mokyklos mokytojai Veslav Sobieski (smuikas) ir Andrius Šimkus (akordeonas), vadovaujami meno mokyklos direktoriaus Eugenijaus Vedecko, padovanojo Naujametinį koncertą, kurį organizavo 1-o ir 2-o sektoriaus Resocializacijos skyriaus pareigūnai kartu su Vievio meno muzikos mokyklos mokytoja Gene Janavičiene.

Nuteistieji išgirdo puikių muzikinių kūrinių, dainų bei eilių, skambėjo smuiko ir akordeono grojama klasikinė ir estradinė muzika. Visa tai nuteikė rimčiai, apmąstymams ir sukūrė puikią nuotaiką, padėjo nuteistiesiems bent trumpam atitrūkti nuo kasdienybės, pasinerti į klasikinės ir estradinės muzikos pasaulį. Tokie koncertai ugdo nuteistųjų estetinį suvokimą, orientuoja juos į grožį, gėrį. Klasikinės muzikos jėga paskatino nuteistuosius susikaupti, įvertinti savo poelgius ir suvokti, kad yra kitas pasaulis – pasaulis be nusikaltimų.

Resocializacijos skyriaus vardu, sveikinimo žodį nuteistiesiems tarė specialistės Daiva Čiurinskienė ir Gintarė Matulionytė. Palinkėjo jiems gražių, prasmingų, gerumo skraiste apglėbtų švenčių. Mokytoja Genė Janavičienė perskaitė Dovydo psalmę iš Šv. Rašto. Atlikėjas Veslav Sobieski kalbėjo apie žmogaus didžiausias vertybes, jiems buvo leista suprasti ir pajausti kokį džiaugsmą ir ramybę, naudojant muzikos terapiją ir prisiliečiant prie gyvų muzikos garsų, teikia muzika. Nuteistieji su susidomėjimu stebėjo koncertą, buvo jaučiamas šiltas bendravimas. Šventės organizatoriai pasveikino nuteistuosius su artėjančiais Naujaisiais metais.

Po koncerto nuteistieji padėkojo muzikantams plojimais ir pageidavo juos dar pamatyti ne vieną kartą. Resocializacijos skyriaus specialistės nuoširdžiai padėkojo Vievio meno mokyklos mokytojams už muzikinę Naujametinę dovaną, buvo išsakyti gražūs ketinimai ir toliau bendradarbiauti.


 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. gruodžio 31 d. 13:59
 

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos