Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Motyvuojantys susitikimai su charizmatiškuoju pastoriumi praskaidrina nuteistųjų kasdienybę

2020 m. gegužės 21 d. Pravieniškių pataisos namų – atvirosios kolonijos Pirmojo sektoriaus nuteistieji antrą kartą nuotoliniu būdu dalyvavo tiesioginėje transliacijoje, susitinkant su Klaipėdos m. krikščionių protestantų bažnyčios „Gyvenimas ir ramybė“ charizmatiškuoju pastoriumi Jevgenijumi Semčenko bei jo pritariančiuoju ansambliu.

Kaip visada savo susitikimą su nuteistaisiais Jevgenijus pradėjo malda, jis nuteistiesiems palinkėjo stiprybės, gėrio, šviesos ir tikėjimo. Uždeganti ir įkvepianti pastoriaus kalba apie žmogaus pyktį ir Dievo malonę, palaiminimą, pasitikėjimą bei atlaidumą nepaliko abejingų. Pamokslo intarpuose skambėjo gerai žinomų dainų muzika, kurioms visa širdimi pritarė ir nuteistieji. Pastoriaus pozityvumo ir užvedančios energijos kupinas pamokslas, išmintis bei sielos gelmes paliečianti muzika privertė nuteistuosius ne tik susimąstyti apie gyvenimo prasmę, žmogaus paskirtį, bet ir paliko daugybę gerų emocijų, pozityvios, džiaugsmingos energijos.

Susitikimai su charizmatiškuoju šios bažnyčios pastoriumi Jevgenijumi Semčenko visada laukiami, o ypač dabar, karantino metu, kai apribotos visos susitikimų galimybės. Tad tokie susitikimai nors ir nuotoliniu būdu labai praskaidrina nuteistųjų kasdienybę. Tai - viena iš stipresnių ir svarbesnių nuteistųjų motyvacijos priemonių, padedanti atrasti save iš naujo ir tapti geresniu žmogumi. Kiekvieną kartą į susitikimus su pastorium susirenka vis daugiau nuteistųjų.

Bažnyčia „Gyvenimas ir ramybė“ teikia dvasinę ir socialinę pagalbą nuteistiesiems, padeda įveikti jų turimus emocinius, elgesio ir adaptacijos sunkumus, teikia individualią dvasinę ir sielovadinę pagalbą, veda grupinius užsiėmimus dvasine ir kitokia tematika, kartu su nuteistaisiais vykdo bendrus projektus.

 

Informacija atnaujinta 2020 m. gegužės 22 d. 13:43

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos