Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Mirusiųjų pagerbimo dienos minėjimas

2019-10-31

Laikas, kai žvakės liepsnelėje sutalpiname ir saugome nuo vėjo tiek daug. Savo ilgesį, meilės dalelę, nepaliečiamą mirties, prisiminimus, dėkingumą, maldą. Laikas, kai mintyse regime išėjusių svarbių ir mylimų žmonių veidus, šypsenas, girdime jų pasakytus žodžius. Tai laikas, kai rudeniškoje gamtoje prisiliečiame prie mūsų visų trapumo ir laikinumo. Prisiliečiame prie savo širdies ir labiau nei bet kada leidžiame sau neskubėti, sustoti, patylėti, pajausti...

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Antrojo sektoriaus nuteistieji spalio 31 dieną paminėjo Visų šventųjų ir Mirusiųjų dieną.

Minėjimo metu nuteistieji galėjo pagerbti savo mirusius artimuosius. Buvo skaitomos Justino Marcinkevičiaus eilės, atliekama K. Smorigino daina „Paukščiai“. Susitelkdami į ramybę, nuteistieji savo anapilin išėjusius artimuosius pagerbė tylos minute.

Lapkričio 1 dieną, bus sudaryta galimybė nuteistiesiems uždegti žvakutes pataisos namų koplyčioje, už savo mirusius artimuosius bei pasimelsti už jų ramų amžinąjį gyvenimą.

Renginį organizavo Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Antrojo sektoriaus Resocializacijos skyriaus darbuotojai.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. spalio 31 d. 14:12
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos