Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

„Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas 2019“

2019-11-04

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas – jau 13-tą kartą vykstanti visuotinė teisnių žinių patikrinimo akcija. Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje, kaip ir visoje Lietuvoje, nuteistieji turėjo galimybę pademonstruoti žinias laikydami Teisingumo ministerijos organizuojamą Konstitucijos egzaminą.

Konstitucijos egzaminas vyko dviem etapais. Iš viso jame dalyvavo 78 nuteistieji: Pirmajame sektoriuje – 37, Antrajame sektoriuje – 10, Trečiajame sektoriuje – 31.

I-o etapo metu dalyviai atsakinėjo į 30 klausimų. Geriausią rezultatą pasiekė ir teisingai atsakę daugiau nei į 25 klausimus į II-ąjį etapą pateko 8 nuteistieji, 1 iš jų laisvės atėmimo bausmę atliekantis Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje, 2 – Antrajame, o kiti 5 - laisvės atėmimo bausmę atliekantys Trečiajame sektoriuje.

II-ajme Konstitucijos egzamino etape dalyvavo 7, iš geriausiai I-ajame etape pasirodžiusių nuteistųjų. Šiame etape dalyviai atsakinėjo į 20 pateiktų klausimų. Po II etapo egzamino vertinimo komisija susumavo rezultatus ir išrinko laimėtojus.

Įkalinimo įstaigų grupėje dvi prizines vietas laimėjo Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje bausmę atliekantys nuteistieji.

Antrąją vietą „Konstitucijos egzamine 2019“ iškovojo Antrajame sektoriuje laisvės atėmimo bausmę iki gyvos galvos atliekantis nuteistasis, iš 20 pateiktų klausimų teisingai atsakęs 18. Nuteistasis Konstitucijos egzamine dalyvauja jau nebe pirmieji metai.

Trečiąją vietą užėmė nuteistasis, bausmę atliekantis Trečiajame sektoriuje. Šis nuteistasis Konstitucijos egzamine dalyvavo pirmą kartą.

Nuteistiesiems padėkota už puikų LR Konstitucijos išmanymą, aktyvų dalyvavimą šiame, Lietuvos mastu organizuotame egzamine ir įteikti Konstitucijos egzamino organizatoriaus – Teisingumo ministerijos įsteigti prizai – naujausios ir populiariausios knygos.

Įstaigos nuteistieji žada ir toliau domėtis šalies įstatymu ir ateityje stengtis teisingai atsakyti į visus pateiktus klausimus.

Egzamino iniciatorius – LR Teisingumo ministerija, egzaminą globoja Prezidentas Gitanas Nausėda, egzamino partneriai: naujienų portalas DELFI, LRT radijas ir televizija.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. lapkričio 4 d. 16:04
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos