Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Laukais pareina ruduo...

Kaip pasakė Albertas Kamiu ruduo – tai antrasis pavasaris, kai kiekvienas lapas – gėlė. Pasitinkant nuostabiai šiltą ir įvairiaspalvį rudenį Pravieniškių pataisos namų atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje rugsėjo 23 – 28 dienomis rudeniškais garsais ir spalvomis į „Muzikos studiją“ atkeliavo ruduo. Skambant P. Čaikovskio ir kitų kompozitorių sukurtomis melodijomis, gėrintis nuostabiais rudeniškais vaizdais rodomais ekrane, nuteistieji klausėsi muzikos, o savo nuotaiką išreiškė popieriaus lapuose.

Resocializacijos skyriaus užimtumo specialistės supažindino nuteistuosius su įžymių žmonių mintimis apie rudenį, apie jo atneštas gamtos gėrybes, bei nuostabius gamtos sukurtus peizažus laukuose, bei miškuose. Nuteistieji mielai dalinosi savo pastebėjimais apie šį nuostabų metų sezoną, kaip galima gėrėtis jo sukurtomis spalvomis ir džiaugtis gamtos dovanomis.

Pasak Džimo Bišopo, ruduo turtingiausias iš visų metų laikų: jo kišenės prikimštos aukso.

Informacija atnaujinta 2020 m. spalio 2 d. 11:01

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos