Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Kūrybiškumas Antrajame sektoriuje neliko nepastebėtas

2021-01-15

Šiemet didžiąsias metų šventes ne tik nuteistieji, bet ir kiekvienas mūsų sutikome kiek kitaip. Dėl šalyje esančios situacijos, žiniasklaida ragino namus puoštis kukliau, panaudojant antrines žaliavas. Į šias rekomendacijas įsiklausė ir Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Antrojo sektoriaus nuteistieji.

Jau nuo gruodžio pradžios naudojant senus laikraščius, virveles, perdegusias lemputes, siūlus ir kt. buvo gaminamos įvairios dekoracijos, kuriomis vėliau buvo puošiamos gyvenamosios patalpos. Kiekvienas turėjo galimybę individualiai pagaminti savo norimą dekoraciją taip atskleidžiant savo kūrybiškumą. Tamsiais žiemos vakarais buvo padirbėta iš peties: beveik visos gyvenamosios patalpos buvo papuoštos tik nuteistųjų rankomis.

Atsižvelgiant į pastangas ir iniciatyvumą, Antrojo sektoriaus Resocializacijos specialistai suorganizavo gražiausios gyvenamosios patalpos rinkimus, kurių metu buvo nuspręsta, kas šiemet gražiausiai papuošė savo būrį. Po ilgų svarstymų daugiausiai darbo įdėję nuteistieji buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis.

Kūrybinis darbas padeda atsipalaiduoti, skatina komandinį darbą, moko atskleisti meninius sugebėjimus, todėl tokios iniciatyvos visada būna pastebėtos ir įvertintos.

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. sausio 15 d. 12:52
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos