Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Kūrybinių dirbtuvių užsiėmimas „Naujųjų metų belaukiant“

Gruodžio 27 d. popietę Atvirojoje kolonijoje, skatinant nuteistųjų pozityvų užimtumą, organizuotas užsiėmimas „Naujųjų metų belaukiant“.

Prabėgo metai, ištirpo dienos... Prie naujų metų slenksčio nuteistieji dalijosi mintimis, išgyvenimais apie praėjusius metus ir kokiomis nuotaikomis juos palydės.

Nauji metai - nauji tikslai, planai, naujos mintys ir viltys. Aptariant naujų metų planus vyko „kūrybinės dirbtuvės“, kurių metu sukurti šventiniai sveikinimai bei atvirukai.

Užsiėmimo metu vyravo pakili nuotaika. Nebuvo jokio varžymosi dėl tam tikrų prizinių vietų ar kieno atvirukas gražesnis ar įdomesnis. Visi dalyviai įvertino, kad kiekvieno darbas, į kurį įdėtos nuoširdžios pastangos ir meilė padarė jį unikaliu.

Tokio pobūdžio užsiėmimas skatina nuteistųjų kūrybiškumą, fantaziją, tarpusavio bendravimą bei draugiškumą.

Visi dalyvavusieji gavo simbolines Kalėdų senelio dovanėles, o užsiėmimą organizavusi Resocializacijos skyriaus specialistė apdovanota nuteistųjų sukurtais Naujametiniais atvirukais su sveikinimais.

Informacija atnaujinta 2021 m. gruodžio 28 d. 15:17

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?