Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Kruopštaus darbo dėka languose pražysta gėlės...

2020-11-10

Kai epidemijos spąstuose sustoja gyvenimas, žmonės priversti atsisakyti savo mėgstamų užsiėmimų, įprastų veiklų. O ilgi rudens vakarai tikrai neprideda džiaugsmo. Todėl nenuostabu, kad mus visus aplanko liūdesys ir nusivylimas. Pataisos namuose taip pat apniukęs dangus ir pilkos sienos sukelia tikrai ne pačias linksmiausias mintis. O kur dar artimųjų ilgesys, juk dabar gali su jais pasikalbėti tik telefonu. O taip norėtųsi apkabinti savo vaiką, žmoną, mamą.

Suprasdami nuteistųjų ir suimtųjų savijautą, Trečiojo sektoriaus Resocializacijos skyriaus specialistai, taip pat turėdami ribotas galimybes, bei visapusiškai laikydamiesi karantino reikalavimų ieško būdų, kaip praskaidrinti nuteistųjų kasdienybę.

Atsižvelgiant į visas Sveikatos apsaugos ministro rekomendacijas, buvo suorganizuotas, tritaškių konkursas suimtiesiems, kuris truks visą mėnesį. Šiame konkurse pareiškė norą dalyvauti net 75 suimtieji. Iš kameros išvedamas tik vienas asmuo, kuris pasitikrina savo rankos taiklumą, fiksuojamas jo rezultatas, dezinfekuojamas krepšinio kamuolys, o tuomet atvedamas kitas dalyvis. Tokiu būdu vykdomo konkurso nugalėtoją, Resocializacijos skyriaus specialistai planuoja paskelbti tik gruodžio pradžioje.

Tuo tarpu nuteistieji išreiškė norą užsiimti rankdarbiais. Nors pradžioje truputį skeptiškai buvo pažiūrėta į tokį jų pageidavimą, nes visą laiką jiems trūkdavo tai spalvoto popieriaus, tai klijų, tai dar ko nors... Tačiau rezultato ilgai laukti nereikėjo. Pradžioje labiausiai nustebo Resocializacijos skyriuje dirbančios moterys, kaip vyrai grįžę iš darbo nesėda žiūrėti televizoriaus, o su didžiausiu užsidegimu atsisėda prie stalo, piešia lanksto, karpo ir šia veikla „užkrėtė“ kitus. Nepraėjus nei savaitei pas nuteistuosius ant palangės pražydo nuostabios įvairiausių spalvų rožės. Kurios nuspalvino jų pilką kasdienybę bei suteikė jaukumo gyvenamosiose patalpose. Šios įspūdingos gėlės atrodo tarytum tikros tačiau tik jas palietus, galima įsitikinti, kad tai negyvos gėlės o ilgo ir kruopštaus darbo vaisius.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. lapkričio 10 d. 14:46
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos