Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Kitoks švenčių laukimas Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Priklausomybes turinčių įkalintų asmenų reabilitacijos centre

2020-12-21

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Antrojo sektoriaus Priklausomybes turinčių įkalintų asmenų reabilitacijos centre (toliau – Centras), kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, vyko kalėdinių dekoracijų gaminimo ir centro puošimo darbai.

Nuteistieji kartu su Resocializacijos skyriaus specialistėmis, prisiminė vaikystę, karpė snaiges, pjaustė karpinius, kurie papuošė centro langus. Languose nutūpė angelai, suteikdami tikėjimą ir viltį, baltos snaigės, kurios simbolizuoja šviesą, gyvybę, gėrį ir džiaugsmą.

Šiais metais, kaip ir visame pasaulyje, taip ir Centre, šv. Kalėdos bus kitokios, be vaidinimų ir be artimųjų. Nors šventinis laikotarpis – ne tik vienas gražiausių metuose, bet daugumai žmonių keliantis nemažai streso.

Šiemet prie to prisidėjo nerimas dėl savo bei artimųjų sveikatos. Todėl buvo dalijamasi patirtimi, kaip svarbu mylėti save, ir artimą, kantriai, jautriai, išmintingai, dėkoti kiekvieną dieną, brėžti savo laisvės ribas, auginti save kaip asmenybę, jei ne su savo turimais resursais, tai su artimųjų, draugų bei specialistų pagalba. Šiuo metu geriau apgalvoti, kaip galima padėti sau, kokių santykių norime su aplinkiniais.

Priklausomybes turinčių įkalintų asmenų reabilitacijos centre šiuo metu sveiksta nuo priklausomybių 23 nuteistieji.

Centras - tai vieta kur gali gydytis nuo narkotikų ar alkoholio priklausantys nuteistieji. Darbuotojų, dirbančių šiame centre tikslas, kad jie galėtų namo grįžti blaivūs ir kitomis akimis žiūrintys į gyvenimą.

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. gruodžio 21 d. 11:15
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos