Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Įstaigos administracija intensyviai tęsia prevencinių priemonių taikymą

2020-11-04

Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje siekiant apsaugoti darbuotojus bei suimtuosius ir nuteistuosius nuo koronaviruso COVID-19, tęsiamas prevencinių priemonių veiksmų planas. Nuolat vykdoma darbuotojų ir nuteistųjų sveikatos stebėsena, tarnybinėse ir bendrojo naudojimo patalpose, nuteistųjų gyvenamosiose zonose nuolat vykdoma dezinfekcija, patalpos valomos, vėdinamos. Dezinfekuojamos ir įstaigos transporto priemonės, ypatingas dėmesys skiriamas konvojuoti skirtoms transporto priemonėms. Visuose sektoriuose: koridoriai, tualetai ir prausyklos dezinfekuojamos chloro tirpalu. Pusiaukelės namuose ir Atvirojoje kolonijoje gyvenamosios patalpos ir virtuvės dezinfekuojamos kartą per savaitę spiritiniu dezinfekciniu skysčiu.

Šią savaitę buvo dezinfekuotos visų įstaigos sektorių gyvenamosios patalpos.

Trečiajame sektoriuje sergantiems 29 nuteistiesiems maistas tiekiamas tiktai iš vienkartinių indų. Dezinfekuojami atvežti maisto termosai bei mašinos įvažiuojančios į įstaigos sektorius.

Nuo 2020-10-27 iki 2020-11-04 nuteistiesiems bei darbuotojams buvo išdalinta: vienkartinių pirštinių – 3370 vnt., respiratorių FFP2 – 300 vnt., vienkartinių kaukių – 2750 vnt., apsauginių akinių – 20 vnt., vienkartinių kombinezonų su gaubtuvu – 200 vnt., rankų dezinfekavimo priemonių – 484 l, medžiaginių veido kaukių - 500 vnt. Nuteistųjų gyvenamosiose patalpose, valgykloje nuolat pildomos dezinfekcinio muilo atsargos.

Taip pat siekiant mažinti viruso plitimo tikimybę tarp nuteistųjų, įstaigoje yra sustabdytas nuteistųjų darbas Trečiajame sektoriuje. Be neatidėliotinos būtinybės, neorganizuojamas nuteistųjų ir suimtųjų perkėlimas iš vienos įstaigos į kitą. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos administracija sustiprino vidinę informacijos sklaidą tiek darbuotojams, tiek laikomiems asmenims, asmens higienos, dezinfekcijos ir kitų prevencinių priemonių temomis.

Visi naujai atvykę nuteistieji yra laikomi karantino sąlygomis, jiems yra atliekami COVID-19 testai ir tik esant neigiamam testo rezultatui nuteistieji yra paskiriami į būrį.

Į įstaigą įeinantiems asmenims bekontakčiais temperatūros matuokliais matuojama kūno temperatūra. Darbuotojai darbo vietose ir viešose vietose privalo dėvėti veido kaukes ir kitas apsaugos priemones. Dalis darbuotojų, kurių darbo pobūdis nesusijęs su tiesiogine kalinamų asmenų priežiūra, dirba nuotoliniu būdu. Darbo grafikai pakeisti taip, kad būtų užtikrintas kuo mažesnis darbuotojų tarpusavio kontaktas, organizuojamas darbas pamainomis.

Laikykimės visų rekomendacijų, saugokime save ir kitus. Būkime sveiki!

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. lapkričio 4 d. 17:52
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos