Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Įstaigoje vykdomos viruso plitimo prevencinės priemonės

2020-03-17

Siekiant užtikrinti saugias bei sveikas pareigūnų, valstybės tarnautojų, darbuotojų (toliau-darbuotojai) bei įstaigoje laikomų asmenų sąlygas ir apriboti koronaviruso plitimo galimybę, Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje sustiprinti dezinfekcijos darbai tarnybinėse ir bendrojo naudojimo patalpose, taip pat gyvenamosiose zonose. Papildomai dezinfekuojami daiktai ir paviršiai, kurie yra dažniau liečiami. Dezinfekuojamos įstaigos transporto priemonės ir patalpos, ypatingas dėmesys yra skiriamas konvojavimo transporto priemonėms, - kiekvieną kartą prieš naudojimą ir po, yra išvalomas ir išdezinfekuojamas transporto priemonės salonas, dezinfekuojama ir automobilių išorė. Vykdoma stebėsena dėl pakankamo antibakterinių ir kitų reikiamų higienos ir dezinfekcinių priemonių aprūpinimo. Įstaigoje laikomiems asmenims buvo išdalintas dezinfekavimo skystis ir skystas dezinfekcinis muilas. Visiems darbuotojams ir įstaigoje laikomiems asmenims nuolat primenama apie priemones, skirtas sumažinti koronaviruso plitimą, apie būtinybę laikytis asmens higienos, dezinfekuoti dažniausiai naudojamus paviršius, dažniau vėdinti patalpas, stebėti savo savijautą ir esant pablogėjimui nedelsiant pranešti. Įstaigos sektorių informaciniuose stenduose yra patalpinta prevencinė informacija kaip apsisaugoti nuo koronaviruso, taip pat iškabintos elgesio modelio schemos kaip elgtis pajutus pirmuosius simptomus.

Nuo šių metų kovo 20 d. pilną įstaigos gyvenamųjų ir tarnybinių patalpų dezinfekciją atliks UAB Utenos deratizacija.

Siekiant apriboti koronaviruso galimybę plisti, minėtas prevencines priemones numatoma vykdyti nuolat, nes atsakingas požiūris ir elgesys šiuo metu yra labai svarbu, - tik taip galime apsaugoti save, darbuotojus bei įstaigoje laikomus asmenis.

 
 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. kovo 17 d. 16:44
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos