Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Įstaigoje paminėta „Pyragų diena“

2019-11-06

Jau tradicija tapo lapkričio 6-ąją dalyvauti išsipildymo akcijos įkvėptoje iniciatyvoje „Pyragų diena“.

Šiais metais gausiai susirinkę įstaigos darbuotojai, prisidėjo prie šios gražios akcijos, vaišinosi ir ragavo net virš 20 įvairiausių pačių keptų pyragų: sūrio, medaus, varškės, obuolių-persikų, morkų, karališkuoju obuolių-varškės, slyvų-riešutų, karamelizuotu kokoso taip pat tradiciniu bei šokoladiniu „tinginiu“, keksais, namine duona su grūdais ir džiovintais vaisiais, itališkais „Biscatti“, močiutės gaiviuoju želė tortu, šimtalapiu ir, žinoma, aukojo.

Esame nepaprastai sujaudinti ir nuoširdžiai DĖKOJAME visiems, kurie taip geranoriškai, iniciatyviai susibūrė šiais metais surengtoje dosnumo akcijoje.

Visų Jūsų dėka, už saldžias akimirkas kolegų ir bendradarbių būryje, buvo paaukota virš 200 eurų. „Pyragų dienos“ metu, Jūsų paaukotas lėšas skirsime išpildyti vaikų, gyvenančių sudėtingomis sąlygomis, Kalėdines svajones.

Pyragų diena – tai puiki proga ne tik pademonstruoti kolegoms savo sugebėjimus pyragų kepimo srityje, bet ir pasidalinti patirtimi, naujais receptais, o svarbiausia – padėti tiems, kuriems mūsų pagalbos labiausiai reikia ir įgyvendinti jų svajones.

 

AČIŪ VISIEMS PRISIDĖJUSIEMS PRIE ŠIOS KILNIOS AKCIJOS!!!
 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. lapkričio 6 d. 14:45
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos