Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Įstaigoje atlikta pilna nuteistųjų bendro naudojimo ir tarnybinių patalpų dezinfekcija

Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje nuolat dezinfekuojamos bendro naudojimo patalpos, turėklai, rankenos bei kiti paviršiai. Į įstaigą įeinantiems bei įvažiuojantiems asmenims bekontakčiais temperatūros matuokliais matuojama kūno temperatūra, taip pat nuteistiesiems, kurie dirba valstybės įmonėje "Mūsų Amatai". Su įstaigoje laikomais nuteistaisiais yra bendraujama su koronaviruso COVID-19 plitimu bei užsikrėtimo prevencija susijusiais klausimais. Jiems suteikiama informacija apie virusą, jo plitimo kelius bei apsisaugojimo priemones. Nuteistieji raginami vėdinti gyvenamąsias patalpas, plauti rankas, laikytis saugaus atstumo, jiems išduotos vienkartinės veido kaukės, muilas, dezinfekuojamos patalpos. Yra nenutrūkstamai tiekiamas karštas vanduo. Bendraujant su pataisos namuose dirbančiais medikais nuolat stebimi bausmę atliekantys nuteistieji ir suimtieji asmenys. Naujai atvykę į įstaigą nuteistieji karantinuojami 14 dienų.

2020-03-20 atlikta pilna įstaigos nuteistųjų bendro naudojimo ir pareigūnų tarnybinių patalpų dezinfekcija, kurią atliko UAB Utenos deratizacija.

Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje ir toliau nuolat bus vykdomos visos viruso plitimo prevencinės priemonės.

Informacija atnaujinta 2020 m. kovo 20 d. 14:30

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos