Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Išrinktos gražiausiai papuoštos patalpos

Šventinis laikotarpis šiemet ne tik laisvėje, bet ir pataisos namų kiemuose pasipuošė puriu sniegu, šerkšnu ir spindinčiomis ne tik žvaigždžių, bet ir lempučių ugnelėmis. Daugelis Pirmojo sektoriaus nuteistųjų panoro, kad ir jų gyvenamosios patalpos atrodytų šventiškai ir nekasdieniškai.

 

Visą gruodžio mėnesį nuteistieji pynė girliandas, karpė snaiges, gamino kartoninius meduolius, eglišakių puokštes, pynė pušų vainikus, bei gamino kitas dekoracijas. Buvo puošiama aktų salė, menų studija bei gyvenamosios patalpos. Kadangi buvo paskelbtas gražiausiai papuoštų patalpų konkursas, vyrai stengėsi ne tik praskaidrinti savo kasdienybę, bet ir pralenkti greta gyvenančiuosius savo išmone, kruopštumu ir dekoravimo gebėjimais. Karščiausios varžytuvės užvirė tarp drausminių būrių nuteistųjų.

 

Laimėjo kamera, pateikusi vientisiausią dekoravimo projektą. Šioje patalpoje buvo perteikta visa Kalėdų senelio istorija: jo kelionė elniais, Grinčo vagystė, židinio, per kurį turi patekti kalėdinės dovanos, šiluma. Beje, vaizdus iš šios kameros galėjo pamatyti visa Lietuva, kadangi ji padarė įspūdį net joje apsilankiusioms Lietuvos ryto ir LNK televizijoms.

 

Linkime nenusiminti ir tiems, kurie nelaimėjo prizinių vietų, juk graži aplinka – džiaugsmas mums patiems ir tiems, kas ten užsuka. Ačiū visiems, prisidėjusiems prie šventinės nuotaikos sukūrimo!

Informacija atnaujinta 2021 m. gruodžio 31 d. 09:45

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?