Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Įgyvendinant įvairias priemones, užkardomas nuteistiesiems neleistinų turėti daiktų patekimas į įstaigą

2020-11-18

2020-11-11 pataisos įstaigos Antrajame sektoriuje laisvės atėmimo bausmę atliekančio nuteistojo vardu gautas siuntinys. Pareigūnams tikrinant siuntinyje buvusį džemperį, minėto džemperio apatinėje dalyje užčiuoptas įtarimą sukėlęs darinys. Žirklėmis ardant džemperio apačioje esančią juostą, iš jos pradėjo byrėti neaiškios kilmės gelsvos spalvos milteliai, galimai psichiką veikianti medžiaga. Dėl bandymo nuteistajam perduoti draudžiamus turėti daiktus Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Kriminalinės žvalgybos valdybos Kriminalinės žvalgybos skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

2020-11-14 apie 06.45 val. buvo gauta informacija apie įvykdytą permetimą į pataisos įstaigos Antrąjį sektorių tarp apsaugos postų Nr. 7 ir Nr. 8. Pareigūnams nedelsiant sureagavus ir nubėgus į įvykio vietą, rasti du buteliukai po 0,5 l su skysčiu, turinčiu alkoholio kvapą, ir keturi paketai susukti lipnia juosta, kuriuose buvo 10 mobiliojo ryšio telefonų, 10 SIM kortelių, 2 vnt. greitos fermentacijos mielių ,,Fast turbo“, 2 vnt. įkrovimo laidų, įkrovimo jungiklis.

2020-11-15 apie 21.40 val. gauta informacija apie įvykdytą permetimą į pataisos įstaigos Antrąjį sektorių tarp apsaugos postų Nr. 4 ir Nr. 9. Pareigūnams nedelsiant sureagavus ir nubėgus į įvykio vietą rastas ir paimtas 0,75 l plastikinis butelis su skysčiu, turinčiu alkoholio kvapą, ir vienas baltos spalvos lipnia juosta apvyniotas paketas, kuriame rasti 4 mobiliojo ryšio telefonai, 6 SIM kortelės, atminties kortelė „Micro SD“, USB laidas su adapteriu.

Už nuteistiesiems draudžiamų turėti daiktų perdavimą pataisos įstaigos Antrajame sektoriuje pradėta administracinės teisenos procedūra.

Įstaigos pareigūnai toliau įgyvendina įvairias priemones siekdami užkardyti nuteistiesiems neleistinų turėti daiktų patekimą į įstaigą.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. lapkričio 18 d. 09:26
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos