Naujienos

Į pensiją išleistas dar vienas pareigūnas

2018-12-04

2018 m. gruodžio 4 d. įstaigos vadovybė, administracijos darbuotojai bei 2-o sektoriaus Apsaugos ir priežiūros skyriaus pareigūnai iš tarnybos išleido 2-o sektoriaus Apsaugos ir priežiūros skyriaus  specialistą Gintą Jančiauską.

Direktoriaus pavaduotojas, atliekantis direktoriaus funkcijas Dainius Sušinskas padėkojo už tarnybą, palinkėjo sveikatos ir sėkmės tolimesniame gyvenime. Ilgametės tarnybos prisiminimais pasidalijo ir geros tolimesnės kloties linkėjo kolegos.

Ginto Jančiausko tarnybos stažas yra daugiau nei 26 metai. Nuo 1992 metų pareigūnas tarnavo LR VRM vidaus tarnybos 1-ame pulke, o įstaigoje pradėjo dirbti nuo 2003 metų ir 15 metų 8 mėnesius 12 dienų tarnybą vykdė 2-o sektoriaus Apsaugos ir priežiūros skyriuje specialisto, atliekančio sargybos viršininko funkcijas, pareigose.

Per visą tarnybos laiką Gintas Jančiauskas užsirekomendavo kaip atsakingas, pareigingas, draugiškas, darbštus ir sąžiningas pareigūnas. Už nepriekaištingą ir sąžiningą tarnybą ne kartą skatintas įstaigos vadovo įsakymais.

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. gruodžio 4 d. 16:27
 

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos