Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Gaisro gesinimo veiksmai įkalinimo įstaigoje patikrinti mokomosiose pratybose

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Trečiojo sektoriaus teritorijoje vyko Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (APGV) Kaišiadorių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) pareigūnų mokomosios pratybos, kurių metu buvo inscenizuotas gaisras nuteistųjų gyvenamosiose patalpose.

 

Imituotame gaisro gesinime dalyvavo šešios gaisrinės mašinos iš Rumšiškių, Kruonio, Kaišiadorių ir Kauno ir šešiolika pareigūnų. Lavindami taktinius gebėjimus ir praktikoje pritaikydami teorines žinias, pareigūnai turėjo operatyviai ir koordinuotai spręsti nekasdienę įkalinimo įstaigose pasitaikančią situaciją.

 

Tokių pratybų tikslas - įvertinti įkalinimo įstaigos personalo veiksmus kilus gaisrui, gebėjimus atlikti pirminius gaisro gesinimo veiksmus, organizuoti nuteistųjų ir personalo evakuaciją, pasitikti priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnus ir suteikti reikalingą informaciją apie gaisro degimo vietą. Taip pat patobulinti pareigūnų ir darbuotojų žinias bei įgūdžius atliekant žvalgybą, patikrinti pajėgų valdymo, vadovavimo perėmimo - perdavimo sąveiką tarp rajono savivaldybės priešgaisrinių pajėgų ir Kaišiadorių PGT bei gebėjimą vertinti situaciją, likvidavimo krypčių parinkimą, iškeltų užduočių sprendimo būdų parinkimą, informacijos rinkimą ir jos valdymą

 

Po beveik dvi valandas vykusių pratybų visi operacijoje dalyvavę pareigūnai bei įstaigos atstovai susirinko aptarti darbuotojų veiksmus, klaidas, įvertinti esamą situaciją objekte. Pratybų vadovas Kaišiadorių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas, vidaus tarnybos kapitonas Donatas Simanavičius išsakė savo nuomonę, o mokomųjų pratybų išvadą įstaigos vadovybei pateiks raštu. 

 

 

Informacija atnaujinta 2022 m. lapkričio 23 d. 22:52

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?