Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Festivalio „Nepatogus kinas“ filmus žiūri ir nuteistieji

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos nuteistieji, kuriems suteikta teisė vykti be sargybos arba palydos už įstaigos teritorijos ribų, turėjo galimybę peržiūrėti tarptautinio dokumentinių filmų festivalio „Nepatogus kinas“ filmus ir virtualioje aplinkoje susitikti su festivalio programos sudarytojais.

 

Tokiu būdu Pravieniškių viešoji biblioteka pasiūlė ir sudarė galimybę bausmę atliekantiems žmonėms dalyvauti kultūriniuose, informaciniuose bei mokomuosiuose renginiuose.

 

Renginio metu nuteistieji peržiūrėjo kelis filmus: „Namai iš šukių“, kuriame pasakojama apie Rytų Ukrainoje įsikūrusiuose laikinuose globos namuose apsigyvenusius vaikus, „Padainuok man“– kaip vienuolių gyvenimus pakeičia internetas, ,,Šiaurinė srovė“ – liečiantis aplinkosaugą, atliekų judėjimą, sykiu yra ir komentaras apie tai, jog atliekos niekada nėra kažkieno, jos – visų.

 

Po filmo ,,Žaliojo taško“ atstovė nuteistiesiems papasakojo apie atliekų rūšiavimą.

 

Peržiūrėti filmai nuteistiesiems sukėlė įvairių emocinių reakcijų. Jie nebuvo tokie, kad įtiktų kiekvieno skoniui, bet į juos pažvelgę giliau, kiekvienas žmogus suprato ir išjautė skirtingai.

 

Informacija atnaujinta 2022 m. spalio 31 d. 09:52

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?