Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

„Draudžiamos detalės“ nuteistųjų nepasiekė

2020-05-22 apie 10.05 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje tikrinant, įvažiavusį vilkiką su puspriekabe ir detalėmis, skirtomis VĮ „Mūsų amatai“, buvo rasti 3 paketai, pritvirtinti su magnetais prie vilkiko puspriekabės. Išardžius paketus buvo rasta, nuteistiesiems neleidžiami turėti daiktai: mobiliojo ryšio telefonai - 24 vnt, rudos spalvos skysčio turinčio alkoholio kvapą apie 1 l, vienkartinių švirkštų su adatom – 10 vnt, 5 buteliukai su neaiškios kilmės skysčiu, tabletės ir neaiškios kilmės milteliai su galimai narkotine ar psichotropine medžiaga. Į įvykio vietą iškviesti Kriminalinės žvalgybos pareigūnai, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dėka pareigūnų įžvalgumo, atidumo ir profesionalumo draudžiami paketai nuteistųjų nepasiekė. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos pareigūnai atsakingai vykdo savo pareigas ir toliau stengiasi, visais įmanomais būdais, sumažinti nuteistiesiems neleistinų turėti daiktų, patekimą į įstaigą.

Informacija atnaujinta 2020 m. gegužės 22 d. 14:26

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos